Transportavimo paslaugos

Įmonė teikia krovinių ( taip pat ir didžiagabaričių bei sunkiasvorių ) ir įvairios technikos transportavimo paslaugas šalies bei tarptautiniais maršrutais.Didžiagabaričių bei sunkiasvorių krovinių gabenimui reikalingi valstybinės kelių transporto inspekcijos ( VKTI ) išduodami leidimai. Leidimo nereikia jeigu krovinio plotis neviršija 2m 55cm, aukštis- 4m ir ilgis- 13m įskaitant sunkvezimį. Užsakius šią paslaugą įmonė pasirūpina šių leidimų gavimu.Krovinių svoris- iki 40 tonų.

Įmonė teikia birių produktų pervežimo bei pardavimo paslaugas. Birios medžiagos užsakovams pristatomos didelės talpos keturašiais savivarciais.Vežame ne tik smėlį, žvyrą, skaldą, juodžemį ar gruntą. Esant užsakymui, gabename grūdus, statybinį laužą, anglį ar malkas.

Įmonė teikia specifinę paslaugą - mobilių namelių transportavimą. Namelis yra pakraunamas ir nukraunamas nenaudojant krano.Tai leidžia atlikti hidrauliškai nuvažiuojanti platforma, kuri nusileidžia apie 30 laipsnių kampu.Tada naudojant hidraulinę gervę ( 10 tonų galios ) namelis yra užtraukiamas ant platformos ir tada platforma grįžta į pradinę padėtį.